KTO SME?

Volám sa Ján Piroh. Roky sa s mojimi spolupracovníkmi venujeme stolárstvu a tesárskej činnosti. Počas celého obdobia sme realizovali stovky projektov, či už išlo o výrobu nábytku, okien, dverí alebo stavbu drevodomov. Vďaka tomu sme nazbierali bohaté skúsenosti, ktoré radi využijeme pri realizácií Vášho nápadu.

NAŠA DIELŇA

Pracujeme v  dielni, ktorá je plne vybavená drevoobrábacími strojmi. Chceme, aby všetky naše produkty boli čo najkvalitnejšie, preto neustále modernizujeme vybavenie dielne na obrábanie, spracovanie a lakovanie našich výrobkov. Máme aj špeciálne vybavenie na výrobu okien, aby sme Vám ich boli schopní dodať v čo najkratšom čase.

DÔKLADNÁ LAKOVÁ ÚPRAVA

Pred lakovaním drevený povrch vybrúsime do požadovanej hladkosti. Potom pomocou vzduchových pištolí nalakujeme takto vybrúsený povrch čo najlepšie. Bez stekancov.

PRESNÉ MIERY

Pri výrobe našich produktov kladieme dôraz na ich prevedenie. Predtým, ako sa pustíme do práce všetko odmeriame a vypočítame aby sme zabezpečili, že všetko dokonale zasadne.

NAPÍSALI O NÁS:

Ďakujeme veľmi pekne za nové schody, ktoré ste nám spravili. Hodia sa do domu a lepšie sa po nich chodí.
Marián K.
Spokojný zákazník
Už dlho sme hľadali niekoho, kto by vedel vyrobiť atypické dvere do nášho domu. Pán Piroh, obrovská vďaka za popasovanie sa s náročnou úlohou.
Ivan H.
Spokojný zákazník
Ďakujem za stôl a lavicu do záhrady. Som veľmi spokojný s prácou. Vybrúsené nahladko, skvele zapadajú do záhrady.
Peter K.
Spokojný zákazník